دات نت نیوک
می‌خواهم همیار بنیادکودک شوم

نیکوکار مهربان؛ 

پیوستن شما را به خانواده بزرگ بنیادکودک گرامی می‌داریم. برای آشنایی بیشتر با رویکرد بنیادکودک، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:


1-بنیادکودک به دلیل حفظ کرامت انسانی دانش‌آموزانِ بورسیه‌شده، از قراردادن جزئیات اطلاعات شخصی و خانوادگی آنان در فضای مجازی معذور است. پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی به همراه عکس دانش‌آموز، در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت او، برای شما ارسال خواهد شد.

 

2- تکمیل این فرم، هیچ‌گونه تعهدی برای شما و بنیادکودک ایجاد نخواهد کرد.

 

3- پس از انتخاب یک دانش‌آموز و تکمیل فرم همیاری، پرونده او حداکثر به‌مدت 3هفته در رزرو شما باقی خواهد ماند، به دلیل این‌که این دانش‌آموزان در اولویت دریافت بورسیه هستند، چنانچه ظرف این مدت، بنیادکودک اطلاعاتی مبنی بر پرداخت وجه توسط شما را دریافت نکند، دانش‌آموز انتخاب‌شده از لیست شما خارج شده و مجددا در لیست دریافت بورسیه قرارخواهد گرفت.

 

4- خواهشمند است برای تسهیل برقراری ارتباط با شما، اطلاعات فرم همیاری (مانند نام و نام‌خانوادگی، تلفن، آدرس پستی، ایمیل و...) را به طور دقیق، تکمیل فرمایید. بدیهی‌ست اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد بنیادکودک محفوظ خواهد ماند.

 

5- از مبلغ پرداختی همیاران 10‌‌درصد بابت هزینه‌های مددکاری -که پیش‌تر در نیازسنجی دانش‌آموز بورسیه شده به عنوان جزئی از نیاز وی شناسایی شده است- کسر و مابقی به وی، پرداخت می‌شود.

موارد فوق را مطالعه کردم و شرایط را می‌پذیرم.